FAQ – Najčastejšie otázky

Často kladené otázky, ktoré dostávam ako svadobný fotograf.

​Stretávaš sa so snúbencami pred svadbou?
Ak máme časový priestor na stretnutie veľmi rada si s Vami dám kávičku, či čaj! Je pre mňa dôležité, aby som ako svadobný fotograf spoznala detailné predstavy o vašej svadbe.

Kde nájdem cenník ?
​Rada Vám ho pošlem priamo na email – kontaktujte ma pomocou formulára.
V rámci svadobného dňa mám pripravené 3 balíčky, ktoré vznikli z niekoľkoročných skúseností. Samozrejme, dá sa s tým individuálne pracovať, ak by ste mali ďalšie požiadavky.

Upravuješ všetky fotografie, ktoré dostaneme?
Áno, všetky odovzdané fotografie prechádzajú úpravou, pretože každá z nich má svoj význam. Niektoré, poctivo odovzdávam aj v čierno bielom prevedení.

Akým spôsobom odovzdávaš fotografie?
Celú svadbu odovzdávam na drevenom USB kľúči.
Ku každému balíku pridávam svadobnú ONLINE GALÉRIU, na ktorej nájdete svoje fotky. Online galéria je na heslo. Link s fotkami, budete môcť pohodlne zdieľať medzi vašimi príbuznými a priateľmi.

Ako dlho trvá kým dostaneme fotografie ?
​Všeobecne odovzdávam spracované fotografie najneskôr do 60 dní. Na vrchole svadobnej sezóny sa dĺžka čakania môže predĺžiť.

Je možnosť fotiť svadobné portréty v iný deň ?
Áno, samozrejme. Rada si s Vami prejdem výhody a nevýhody, rozhodnutie ostane na Vás.

A čo ak chceme fotiť portréty v deň svadby?
Spravím všetko preto, aby sme ich spolu nafotili čo najkrajšie v deň svadby. Nie je to podmienka fotiť portréty mimo svadobný deň. Aj fotenie v deň svadby má svoje výhody.

Fotíš len svadby?
Nie, nefotím len svadby. Mojou druhou vášňou je fotenie jedla a produktov. Moja práca sa objavuje v časopisoch a zároveň spolupracujem na nafotení kníh, ktoré neskôr môžete vidieť v kníhkupectvách.

V PRÍPADE, ŽE STE TU SVOJU OTÁZKU NENAŠLI – neváhajte ma kontaktovať.