Skip to content

1.5 M +

dôvodov na úsmev

10 +

rokov zachytávania svadobných momentov

Drahí priatelia, vitajte na mojej stránke!

Volám sa Tatiana a som profesionálna svadobná fotografka. Zároveň som celkom kávomilná. Instantnú kávu si nezalievam a keď mi ju niekto ponúkne, tak mu to nezazlievam. Verím, že káva je viac než len obyčajný nápoj. Je to príležitosť byť sama so sebou, či viesť dobrý rozhovor s Vami, či jednoducho len tak byť. 
 
Pri pití dobrej kávy som si pred 10 rokmi zamilovala fotenie. Od vtedy milujem spolupracovať s ľuďmi, ktorý majú vášeň pre svoje sny, túžby a sú s láskou otvorení na spoločné fotenia a projekty.
 
Svoj čas rozdeľujem medzi krásnou prírodou a mestom. Na východnom Slovensku kreatívne vymýšľam, fotím a som s mojimi najbližšími. Na druhej strane zbožňujem rytmus mesta, kde môžem zachytávať momenty s fotoaparátom a pracovať na projektoch, ktoré ma napĺňajú. Veľký čas trávim na Strednom (Martin, Žilina) a Západnom Slovensku (Bratislava, Nitra).
 
Slovensko je maličká krajina, uznajte.
 
Moja viera v život je jednoduchá: buďme skutoční, nasledujme túžbu a vytvárajme veci zo srdca. Zamerajme sa na to, na čom nám najviac záleží a spomaľme, aby sme si užili život.
 
To je celá moja vízia. ​​​​​​​
Čo by ste avšak o mne nepovedali? Kreativitu zvyšujem a svoj nahromadený kofeín si rada vybijem na crossfite a hraním na cimbale. Keď príde nočná hodina je čas na víno a kreatívne chvíle, ktoré sa neodmietajú.
 
Dúfam, že sa rozhliadnete okolo seba a uvidíte, či je moja fotografia pre vás to pravé. Ak vám s čímkoľvek môžem pomôcť, napíšte mi.
 
Vaša Tatiana

Vo svojom voľnom čase

najradšej trávim čas na horách

Vždy s radosťou varím

udon rezance s koriandrom

Každý deň sledujem

seriál PRIATEĽOV

Každý deň

zapínam práčku so špinavými vecami, aj keď možno nie sú tak úplne špinavé 🙂

Vyštudovala som

Prírodovedeckú a Pedagogickú fakultu

Nikdy by ste o mne nepovedali,

že som 7 rokov študovala cimbal a klavír

..aj vďaka svadobným príbehom sa stali z párov kamaráti, z kolegov užasní priatelia

spolupracujme

SPOJTE SA SO MNOU