Skip to content

Svadobny fotograf Prešov

Ak Vám chýba na vašu svadbu svadobny fotograf na rok 2023 v meste Prešov. Ste na správnom mieste.

Volám sa Tatiana, že môžem byť svadobný fotograf, ktorá miluje úprimné emócie a autentickú atmosféru. Fotografovanie ľudí je skutočná výzva, ale je to presne to, čo ma napĺňa. Nezabúdam na žiadne dôležité svadobné detaily, ktoré ste niekoľko mesiacov pripravovali.

Snažím sa vytvoriť nadčasové fotky, ktoré budú vyzerať dobre aj o niekoľko rokov.

Svadobné portréty

Dobrá voľba v prípade pekného prostredia a počasia je fotenie portrétov počas svadobného dňa. Vtedy je potrebné vyhradiť si časový priestor 45 min – 1,5 hod. Všetko je to o Vás dvoch.

Na fotenie svadobných portrétov zároveň ponúkam možnosť fotiť v iný deň ako deň svadby. V tomto prípade môžeme pobehať zaujímavé lokality alebo vymyslieť niečo špeciálnejšie, čo vás vystihuje/charakterizuje a na čo by sme potrebovali viac času.

Svadobné portfólio

Na mojom webe v časti – svadobné portfólio si môžete vidieť mnoho nezabudnuteľných momentov z krásnych svadieb – či už ide o svadobné prípravy, momenty gratulácií alebo svadobnú zábavu.

Rezervujte si termín

Ak to cítite rovnako, som pripravená spolupracovať ako svadobný fotograf a už teraz sa teším na stretnutie s Vami!

Vaše slová

Veľmi rada zdieľam všetky nádherne slová, lebo nie sú samozrejmosťou. Špeciálne ďakujem Patrikovi a Radke, vďaka ktorým sa stále rada vraciam na svadby do Prešova:

„Tatiana berie svojú prácu veľmi zodpovedne, no pritom, je jej fotenie uvoľnené a spontánne. Veľmi nám počas celého dňa pomáhala s organizačnými vecami a taktiež sa nás snažila za každých okolností rozosmiať, prípadne usmerniť, za čo sme jej nesmierne vďační. Z každej jej fotky je cítiť radosť, šťastie a nadšenie, ktoré sme tam prežívali. Kedykoľvek si ich pozrieme, ihneď sa vrátime v čase. Nemohli sme si vybrať lepšiu fotografku.“

Viac recenzií si môžete prečítať aj na Google maps.