Skip to content

Svadobný fotograf 2024 – Martin, Žilina

spolupracujme

REZERVUJTE SI TERMÍN NA ROK 2023

Ak Vám chýba na vašu svadbu svadobný fotograf na rok 2024 v mestách Martin alebo Žilina. Ste na správnom mieste.

Volám sa Tatiana a som nadšená svadobná fotografka, ktorá miluje úprimné emócie a autentickú atmosféru. Fotografovanie ľudí je skutočná výzva, ale je to presne to, čo ma napĺňa. Nezabúdam na žiadne dôležité svadobné detaily, ktoré ste niekoľko mesiacov pripravovali.

Snažím sa vytvoriť nadčasové fotky, ktoré budú vyzerať dobre aj o niekoľko rokov.

Svadobné portréty

Dobrá voľba v prípade pekného prostredia a počasia je fotenie portrétov počas svadobného dňa. Vtedy je potrebné vyhradiť si časový priestor 1/1,5 hod. Či už to bude v blízkom okolí alebo sa za peknými fotkami prejdeme k obľúbenému lesíku za domom so štvornohým miláčikom. Zároveň nádherné zábery sa dajú stihnúť aj za 15-20 min počas oslavy za zapadajúceho slnka. Všetko je to o Vás dvoch.

Na fotenie svadobných portrétov zároveň ponúkam možnosť fotiť v iný deň ako deň svadby. V tomto prípade môžeme pobehať zaujímavé lokality alebo vymyslieť niečo špeciálnejšie, čo vás vystihuje/charakterizuje a na čo by sme potrebovali viac času. Som všetkým možnostiam otvorená či už by šlo o túru, vycestovanie do blízkeho či neblízkeho zahraničia za dychberúcou lokalitou.

Svadobné portfólio

Na mojom webe v časti – svadobné portfólio si môžete vidieť mnoho nezabudnuteľných momentov z krásnych svadieb – či už ide o svadobné prípravy, momenty gratulácií alebo svadobnú zábavu.

Rezervujte si termín

Ak to cítite rovnako, som pripravená spolupracovať a už teraz sa teším na stretnutie s Vami!

Vaše slová

Veľmi rada zdieľam všetky nádherne slová, lebo nie sú samozrejmosťou. Špeciálne ďakujem Radke a Patrikovi, vďaka ktorým sa stále rada vraciam do Sabinovského kraja:

„Tatiana berie svojú prácu veľmi zodpovedne, no pritom, je jej fotenie uvoľnené a spontánne. Veľmi nám počas celého dňa pomáhala s organizačnými vecami a taktiež sa nás snažila za každých okolností rozosmiať, prípadne usmerniť, za čo sme jej nesmierne vďační. Z každej jej fotky je cítiť radosť, šťastie a nadšenie, ktoré sme tam prežívali. Kedykoľvek si ich pozrieme, ihneď sa vrátime v čase. Nemohli sme si vybrať lepšiu fotografku.“

Viac recenzií si môžete prečítať aj na Google maps.