Skip to content

Svadobný fotograf 2024 – Žilina, Martin

spolupracujme

REZERVUJTE SI TERMÍN NA ROK 2023

Ak Vám chýba na vašu svadbu svadobný fotograf na rok 2024 v mestách Žilina či Martin. Ste na správnom mieste.

Volám sa Tatiana a som nadšená svadobná fotografka, ktorá miluje úprimné emócie a autentickú atmosféru. Fotografovanie ľudí je skutočná výzva, ale je to presne to, čo ma napĺňa. Nezabúdam na žiadne dôležité svadobné detaily, ktoré ste niekoľko mesiacov pripravovali.

Snažím sa vytvoriť nadčasové fotky, ktoré budú vyzerať dobre aj o niekoľko rokov.

Svadobné portréty

Dobrá voľba v prípade pekného prostredia a počasia je fotenie portrétov počas svadobného dňa. Vtedy je potrebné vyhradiť si časový priestor 45 min – 1,5 hod. Všetko je to o Vás dvoch.

Na fotenie svadobných portrétov zároveň ponúkam možnosť fotiť v iný deň ako deň svadby. V tomto prípade môžeme pobehať zaujímavé lokality alebo vymyslieť niečo špeciálnejšie, čo vás vystihuje/charakterizuje a na čo by sme potrebovali viac času.

Svadobné portfólio

Na mojom webe v časti – svadobné portfólio si môžete vidieť mnoho nezabudnuteľných momentov z krásnych svadieb – či už ide o svadobné prípravy, momenty gratulácií alebo svadobnú zábavu.

Rezervujte si termín

Ak to cítite rovnako, som pripravená spolupracovať a už teraz sa teším na stretnutie s Vami!

Vaše slová

Veľmi rada zdieľam všetky nádherne slová, lebo nie sú samozrejmosťou. Špeciálne ďakujem Ľubke a Michalovi, vďaka ktorým sa stále rada vraciam do Žilinského kraja:

„Na Táničku sme narazili náhodou, keď sme hľadali niekoho na fotenie našej svadby. Po vzhliadnutí jej portfólia to bola jasná voľba. Vytvorila nám dokonalé spomienky, na ktoré sa budeme celý život s nadšením pozerať. Táničkina práca je dokonalá a je to úžasný a ústretový človiečik 🙂 Ďakujeme.“ 

Viac recenzií si môžete prečítať aj na Google maps.